Da Vam malo Približimo

Prostor

Celu priču oko izgradnje vrtića smo započeli kako bi Vaše dete imalo najkvalitetniju uslugu koja je postavljena na temeljima evropskih standarda. Želeli smo da predstavimo nešto novo, što do sada niste imali prilike da vidite. Mislimo da smo u tome i uspeli.

 • Kompletan materijal sa kojim se radi u vrtiću je napravljen od neškodljivih ekoloških materijala.
 • Svaka od grupa ima sopstvene prostorije i vaspitače kojima pripada. Među grupama nema mešanja.
 • Klilmatizacije je sprovedena duž celog objekta, tako da su temperature uvek prijatne i ujednačene u svim prostorijama. Zbog dodatne udobnosti ugrađen je i sistem podnog grejanja.
 • Svaka grupa poseduje svoj sanitarni deo koji se posle svakog korišćenja dezinfikuje, jer je zdravlje na prvom mestu.

Učenje, druženje, kuninja...

Kako bismo našim drugarima boravak u vrtiću učinili što zanimljivijim, osmislili smo sledeći redosled aktivnosti:

 • prijem
 • lake fizičke aktivnosti i razgibavanje
 • priprema za doručak i doručak
 • usmerena aktivnost
 • boravak na vazduhu
 • strani jezik
 • voćna užina
 • Montesori
 • izborni sportić
 • priprema za ručak i ručak
 • usmerena aktivnost
 • užina, desert
 • aktivnosti po slobodnom izboru
 • otpust dece

Kuhinja

Ishrana je jedan od glavnih uslova za očuvanje zdravlja i pravilnog telesnog razvoja. Ona ne samo da je važna za predškolski uzrast, nego i za budući život – usvajanje zdravih navika. Objekat poseduje vlastitu kuhinju izrađenu po najvišim HACCP standardima sa posebno odvojenim delom za pripremanje hrane i ekonomskim delom za snabdevanje. Deca u sklopu celodnevnog boravka imaju šest obroka koji pored doručka i ručka uključuju i užine (svakodnevno sveže voće, kao i obavezne deserte u vidu domaćih kolača, pita, kroasana, mafina itd.). U saradnji sa nutricionistom trudimo se da deci obezbedimo bogat i raznovrstan jelovnik.